| Brand | Nissan |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 51112-9BT0A |
| Product Name | Genuine Nissan Tow Hook 51112-9BT0A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 51112-9BT0A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Frontier Xterra Pathfinder |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #9 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 51112ea000 |
Check the listing for details. Genuine Nissan Tow Hook 51112-9BT0A. Condition: New. Listed at 38.68 USD. Beefed up Tow Hooks are ready to pull you out of sticky situations. Beefed up tow hook is ready to pull you out of sticky situations. Includes 2 of part number 081B7-2452A (Bolt flange). Genuine Nissan Parts.