| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 28886-ZP00A |
| Manufacturer Part Number | 28886-ZP00A |
| Product Name | Genuine Nissan Passenger Right Windshield Wiper Arm 28886-ZP00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Frontier Xterra Pathfinder |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Nissan Passenger Right Windshield Wiper Arm 28886-ZP00A. Condition: New. Listed at 18.15 USD. Genuine Nissan Parts. Our experts will get you exactly what you need and are more than happy to consult with you on specific projects that you might be working towards. So, why would you choose anyone else?.