| Brand | Subaru |
|---|---|
| SKU | 87631XC00A |
| Manufacturer Part Number | 87631XC00A |
| Product Name | Genuine Subaru Module 87631XC00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Ascent |
| Year | 2019 2020 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #1 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Subaru 2019-2020 Ascent Module 87631XC00A. Condition: New. Listed at 214.60 USD. Genuine Subaru Part Number: 87631XC00A.