| Brand | Subaru |
|---|---|
| SKU | 82131AN00A |
| Manufacturer Part Number | 82131AN00A |
| Product Name | Genuine Subaru Module 82131AN00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Legacy Outback Ascent |
| Year | 2020 2021 2022 2023 |
Check the listing for details. Genuine Subaru 2020-2023 Legacy Outback Ascent Module 82131AN00A. Condition: New. Listed at 132.52 USD. Genuine Subaru Part Number: 82131AN00A.