| Brand | Subaru |
|---|---|
| Warranty | 1 Year |
| Year | 2015 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #4 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Product Name | Genuine Subaru Blind Spot Radar 87693AL00A |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Manufacturer Part Number | 87693AL00A |
| Genuine OEM | Yes |
| Model | Legacy Outback |
| Make | Subaru |
| Replaces Part Number | 87611AL00A, 87611AL00B, 87611AL03A |
| SKU | 87693AL00A |
Check the listing for details. Genuine Subaru Blind Spot Radar 87693AL00A. Condition: New. Listed at 325.00 USD. Genuine Subaru Blind Spot Radar 87693AL00A New in box bought 2 but only needed to use 1