| Brand | Subaru |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 87613AL00A |
| Product Name | Genuine Subaru Blind Spot Radar Bracket 87613AL00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 87613AL00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Outback |
| Year | 2015 2016 2017 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #5 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Subaru Blind Spot Radar Bracket 87613AL00A. Condition: New. Listed at 15.67 USD. Genuine Subaru Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.