| Brand | Subaru |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 87613AN00A |
| Product Name | Genuine Subaru Blind Spot Radar Bracket 87613AN00A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 87613AN00A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Subaru |
| Model | Outback |
| Year | 2020 2021 2022 2023 |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #5 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Subaru Blind Spot Radar Bracket 87613AN00A. Condition: New. Listed at 6.54 USD. Genuine Subaru Parts. Subaru of the Rockies. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.