| Brand | Subaru |
|---|---|
| Manufacturer Part Number | 86229AL20A |
| Product Name | Genuine Subaru Control Module 86229AL20A |
| Genuine OEM | Yes |
| OEM Part Number | 86229AL20A |
| Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #3 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
| Replaces Part Number | 86229al00a, 86229al00b, 86229al00c, 86229al10a, 86229al10b, 86229al10c |
Check the listing for details. Genuine Subaru Control Module 86229AL20A. Condition: New. Listed at 346.20 USD. Genuine Subaru Parts. Cancellation Policy. We cannot take back installed or tried parts. We cannot take back used parts. In the unlikely event that a part has been placed on backorder or discontinued, we will do our best to try and find one for you as quickly as possible.