| Brand | Nissan |
|---|---|
| SKU | 96409-1KA0A |
| Manufacturer Part Number | 96409-1KA0A |
| Product Name | Genuine Sun-Visor Holder 96409-1KA0A |
| Genuine OEM | Yes |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Fitment Type | Direct Replacement |
| Make | Nissan |
| Model | Kicks LEAF Sentra Juke |
| Parts Included | ONLY PART REFERENCE #8 ON THE DIAGRAM IS INCLUDED |
Check the listing for details. Genuine Sun-Visor Holder 96409-1KA0A. Condition: New. Listed at 17.84 USD. Genuine Nissan Parts. ProductGenuine Sun-Visor Holder 96409-1KA0A. It must be in new resalable condition. We are not responsible for installation errors. We are not responsible for any labor expenses, towing expenses, lodging expenses or rental car expenses that occur as the result of the installation of any wrong or defective parts.