| Thread Diameter | 0 mm |
|---|---|
| Packaged Length | 2.5cm |
| Items Included | Mount |
| Item Length | 0 mm |
| Placement on Vehicle | Upper |
| Colour | Multicoloured |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| Item Height | 0 mm |
| Packaged Weight | 0.4kg |
| Features | Easy Installation |
| Finish | Matte |
| Item Width | 0 mm |
| Performance Part | No |
| Other Part Number | 200720095 |
| Packaged Thickness | 2.5cm |
| Item Diameter | 0 mm |
| Manufacturer Part Number | 55702167 |
| Grade | A |
| Superseded Part Number | 55702167 |
| Reference OE/OEM Number | VAX-55702167, TBA-VAU 55702167 |
| Brand | GM |
| Type | Mount |
| Packaged Width | 2.5cm |
| Interchange Part Number | 55702167 |
| Classic Part | No |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Universal Fitment | No |
| Item Weight | 0 kg |
| Hex Size | 0 mm |
Check the listing for details. Genuine Vauxhall Upper Radiator Mount Single Mounting Engine Cooling 55702167. Color: Multicoloured, Condition: New. Listed at 14.87 USD. Genuine Vauxhall Upper Radiator Mount Single Mounting Engine Cooling 55702167