| Mounting Style | Panel |
|---|---|
| Maximum Amperage | 200 A |
| Plug Type | A |
| Color | Gold |
| Current Rating | 151-200 A |
| Number of Phases | 1 |
| MPN | TSM2020CFCUP |
| Orientation | Vertical |
| Smart Home Compatibility | Ring |
| Brand | GE |
| Current Type | AC |
| Type | Main Breaker Panel |
| Control Style | Analog/Mechanical |
| Number of Knockouts | 31-40 |
| Voltage | 201-250 V |
| Model | PowerMark TSM2020CFCUP |
| Number of Outlets | 0 |
| Number of Poles | 2 |
| Box Shape | Rectangular |
| Resistance Properties | Childproof |
| Room | Any Room |
Check the listing for details. GEPowerMark Gold 200 Amp 20-Space 40-Circuit Ring-Type Overhead/Underground Com. Color: Gold, Condition: New. Listed at 200.00 USD. PowerMark Gold 200 Amp 20-Space 40-Circuit Ring-Type Overhead/Underground Combination Load Center