| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | High Carbon Stainless Steel |
| Blade Length | 2.50" |
| Opening Mechanism | Manual |
| Color | Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Closed Length | 3.40" |
| Overall Length | 5.80" |
| MPN | 22-41535 |
| Blade Types | Drop Point |
| Brand | Gerber |
| Type | Pocket Knife |
| Lock Type | Liner Lock |
| Model | SB 2.5 |
| Number of Blades | 1 |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 2.8 oz |
| Handle Material | Aluminum |
Check the listing for details. GERBER SB 2.5 22-41535. Color: Black, Condition: New other (see details). Listed at 15.00 USD. GERBER SB 2.5 22-41535 3 3/8" Closed Black Aluminum Liner Lock Handle2 1/2" High Carbon Stainless Steel Drop Point BladeOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart. Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales