| Country/Region of Manufacture | United States |
|---|---|
| Frame Material | Wood |
| Item Height | 7.50" |
| Item Width | 9.50" |
| Suitable for Photo Size | 5x7" |
| Material | Wood |
| Theme | Travel |
| Type | Photo Picture Frame |
| Features | Engraved |
| Photo Capacity | 1 |
| Item Length | Less Than 10 in |
| Occasion | All Occasions |
| Brand | Handmade |
| Orientation | Landscape |
Check the listing for details. Germany Laser Engraved Wood Picture Frame Landscape (5 x 7). Condition: New. Listed at 30.99 USD.