| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Blue Jay |
| Usage | Home Use |
| Type | Shoe Horn |
| Muscle Group | Arms |
| Color | Multicolor |
| Indoor/Outdoor | Both |
| MPN | BJ100140 |
| Material | Plastic |
| Item Length | 26 in |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Width | 24 in |
| Item Weight | 5.76 oz |
Check the listing for details. Get Dressed Dressing Aid 24 w/Shoehorn. Color: Multicolor, Condition: New. Listed at 45.95 USD. Get Dressed Dressing Aid 24"w/Shoehorn24" long handle helps to reduce bending and stretching * Soft foam covered handle is comfortable and easy to grip * Convenient 2-in-1 tool assists in putting on shoes and getting dressed * Smooth, rounded "S" plastic top hook is useful for pulling, picking up clothing from the floor and much more *