| Brand | GETXGO |
|---|---|
| Type | Fireproof Document Box |
| Lock Type | Combination |
| Lock Mechanism | Combination |
| Size | Large |
| Color | Silver |
| Item Height | 11 in |
| Model | GETXGO |
| Material | Fiberglass |
| Item Depth | 14 in |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 15 in |
| UPC | 860008238870 |
Check the listing for details. GETXGO Fireproof Document Box Fireproof up to 1832 degrees F. Color: Silver, Condition: New, Made in China. Listed at 59.99 USD.