| Voltage | 110V |
|---|---|
| Plug Type | US |
| Origin | CN(Origin) |
| Custom Bundle | No |
| Dimension(L*W*H) | 240*175*160mm |
| MPN | GFK-280 |
| Max flow rate | 3.2L/min |
| Model Number | GFK-280 |
| Modified Item | No |
| Weight | 5KG |
| Certification | CE |
| Brand Name | Youlian |
| Brand | YOULIAN |
| Driven Type | Electric |
| Filling volumes | 5ml-4000ml |
| Filling Accuracy | ± 1% |
| Filling Speed | 0-20 Bottles/min |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Application | APPAREL, Beverage, Chemical, Commodity, Food, Medical |
Check the listing for details. GFK-280 Numerical Control Liquid Quantitative Distributor Filling Machine Wine. Condition: New. Listed at 161.57 USD.