| Brand | GG...ing |
|---|---|
| Exterior Material | Faux Leather, Polyester |
| Style | Shoulder Bag |
| Exterior Color | White |
| Department | Women |
| Lining Color | Brown |
| Handle/Strap Material | Faux Leather |
| Handle/Strap Color | Silver |
| Lining Material | Polyester |
| Hardware Color | Silver |
| Size | Large |
| Pattern | Patchwork |
| Closure | Zip |
| Accessories | Brand Card |
| Vintage | No |
| Bag Width | 16 in |
| Bag Height | 11 in |
| Bag Depth | 6 in |
Check the listing for details. GG...ing Handbag Purse Womens White Silver Patchwork Shoulder Tote Wallet Set. Condition: New with imperfections. Listed at 29.99 USD.