| Included Components | 1X Warndreieck |
|---|---|
| Power Plug Type | No Plug |
| Model Name | Gga700001A |
| Item Package Quantity | 1 |
| Ships Globally | Yes |
| Fit Type | Universelle Passform |
| Part Number | Gga700001A |
| Number Of Boxes | 1 |
| Recommended Browse Nodes | 82396031 |
| Model Number | Gga700001A |
| Oem Equivalent Part Number | Gga700001A |
| EAN | 4251338403391 |
| ISBN | 4251338403391 |
| Package Dimensions LxWxH | 17.17x1.85x1.34 Inches |
| Weight | 1.06 Pounds |
Check the listing for details. GGA700001A warning triangle foldable ECE 27, homologation E8. Condition: New. Listed at 49.76 USD. ●Original Warndreieck, klappbar 100% Original Zubehör Zertifizierung: ECE 27, Homologation E8 Abmessungen: 440 x 48 x 38 mm Lieferumfang: 1x Warndreieck inkl. Montageanleitung | Teilenummer: GGA700001A ●●● BestFrance bietet Ihnen dieses Produkt zum besten Preis. ● Schnelle Lieferung. ● Artikel in Frankreich. ● Siehe Beschreibung ▶▶▶.