| Power Source | Electric |
|---|---|
| UPC | 855615006530 |
| MPN | AXWV |
| Item Depth | 16 in |
| Brand | GHOST CONTROLS |
| Type | Gate Opener |
| EAN | 0855615006530 |
| Item Height | 3 in |
| Voltage | 12 V |
| Model | AXWV |
| Application | Resindential |
| Smart Home Protocol | Wireless |
| Item Weight | 2.51 pounds |
| Item Width | 5.5 in |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Ghost Controls Vehicle Sensor (AXWV Wireless Sensor) NEW. Condition: New, Made in United States. Listed at 199.99 USD.