| Material | 8.83 cu ft steel frame |
|---|---|
| Color | Black |
| Max load | 440 lb |
| Height | 50 in |
| Weight | 45 lb |
| Has written warranty | No |
| Model | OC-YTC01JC-BK-SQ |
| Brand | Gianna |
| Type | Garden Barrow |
Check the listing for details. Gianna Foldable Wagon Cart, 440lbs Capacity heavy-duty steel frame. Color: Black, Condition: New. Listed at 76.78 USD.