| Title | Hama CD/DVD/Blu-ray Wallet for 80 Discs, black 80 CDs Single |
|---|---|
| Language | English |
| Item Height | 50mm |
| Item Width | 130mm |
| Item Weight | 0.88 Poundsg |
| Series | CD Wallet Nylon 80, black |
| Brand | Hama |
| Color | Black |
| Item Length | 199mm |
| Material | Nylon |
| Style | für 80 Disks |
| Capacity | 80 CDs |
| Number of Items | 1 |
| Type | Blank Media Cases & Wallets |
| Dimensions | 33D x 17W x 7H centimetres |
| MPN | 00033832 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4007249338327 |
Check the listing for details. Hama CD/DVD/Blu-ray Wallet for 80 Discs, black 80 CDs Single. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 34.03 USD. Be it pop, rock or classical - the space is tailored for all. High-quality, antistatic sleeves protect your CDs from dust and scratches. This attractive CD Wallet is foam-padded, providing maximum protection of your music collection during transport.