| Brand | Hamilton Beach |
|---|---|
| Type | Electric Knife |
| Power Source | Electric |
| Blade Length | 11.9" |
| Item Height | 5.8" |
| Color | Avocado |
| Model | 360 A |
| MPN | 275-5 |
| Components Included | Blades, Storage Case |
| Item Width | 3.2" |
| Item Weight | 2.920 |
Check the listing for details. Hamilton Beach 360-A Electric Knife - Avocado. Color: Avocado, Condition: Open box. Listed at 20.00 USD. Hamilton Beach 360-A Electric Knife - Avocado. Shipped with USPS Ground Advantage.