| Brand | Hamilton Beach |
|---|---|
| Type | Can Opener |
| Power Source | Electric |
| Color | Black & Stainless Steel |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 10.2 “ |
| Model | Hamilton Beach 76606FG |
| Item Depth | 5 “ |
| Power | 165 W |
| Item Width | 4.7 “ |
| Item Weight | 3 lbs |
| UPC | 0040094766062 |
Check the listing for details. Hamilton Beach 76606Z Smooth Touch Electric Automatic Can Opener Tested, Works. Color: Black & Stainless Steel, Condition: Open box. Listed at 34.95 USD. With its sleek black and stainless steel design, this can opener adds a stylish touch to any kitchen.