| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Seller |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Manufacturer Color | White |
| Power Source | Electric |
| Blade Length | 7 in |
| Color | White |
| Custom Bundle | Yes |
| Material | Metal |
| MPN | 9447 |
| Food Compatibility | Meat, Bread |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Electric Knife |
| Energy Star | A+ |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Model | Hamilton Beach 74375Z |
| Cable Length | 60 in |
| Number of Blades | 1 |
| Features | Accessory Storage |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Components Included | Storage Case |
| Power | 100 W |
Check the listing for details. Hamilton Beach Electric Knife With Space Saving Storage White Case 74375Z. Color: White, Condition: Open box. Listed at 19.90 USD. Hamilton Beach Electric Knife With Space Saving Storage White Case 74375Z. Please see pics for details and condition. Unit appears to have never been used..