| Battery Included | No Battery Used |
|---|---|
| UPC | 0040094499304 |
| EAN | 0040094499304 |
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Pod, Ground Coffee, Capsule |
| Color | Black |
| Brewing Time | 1 min |
| Material | Plastic |
| MPN | 49930 |
| Control Panel | Analog |
| Item Depth | 9.84 in |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Filter Coffee Machine |
| Item Height | 11.02 in |
| Model | 49930 |
| Type of Coffee Made | Espresso Macchiato, Espresso |
| Features | Water Tank, Easy to Clean |
| Item Width | 13.68 in |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Hamilton Beach FlexBrew Universal Coffee Maker 3 in 1 Nespresso Maker 49930. Color: Black, Condition: Used. Listed at 47.95 USD.