| Power Source | Electrical |
|---|---|
| Color | Black |
| Grinding Method | Blade |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 3.5 in |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Electric Grinder |
| Item Height | 7 in |
| Model | Hamilton Beach Fresh Grind |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Features | Durable stainless steel blades, Easy to Clean |
| Components Included | Coffee Grinder |
| Finish | Matte |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 3.5 in |
| Item Weight | 2 lbs |
| UPC | 0040094804108 |
Check the listing for details. Hamilton Beach Fresh Grind Electric Coffee Grinder- Open Box. Color: Black, Condition: Open box, Made in China. Listed at 35.72 USD. 🤔 No problem—our support team is always ready to help. Save More. ✅ If it’s our mistake, we’ll take care of it. we'll work fast to make it right. That's how good teams win together!