| Components Included | Blender |
|---|---|
| Appliance Capabilities | Beat |
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Number of Speeds | 6 |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Handheld Blender |
| Capacity | 6 Speed |
| Item Height | 10 in |
| Features | Dishwasher-Safe Parts, Handheld, Dishwasher Safe |
| Number of Items | 1 |
| Item Width | 3.2 in |
| Power | 150 W |
| Item Weight | 2.7 lbs |
| Number of Settings/Programs | 6 Speed |
Check the listing for details. Hamilton Beach Handheld Blender Black 6 Speed W Burst (TESTED WORKING)(CLEAN). Color: Black, Condition: Used. Listed at 10.99 USD. Hamilton Beach Handheld Blender Black 6 Speed W Burst (TESTED WORKING)(CLEAN)