| Number of Cups | 4 |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Ground Coffee |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 7 in |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Filter Coffee Machine |
| Item Height | 8 in |
| Model | Hamilton Beach Mini Drip 788-5 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 5 in |
| Power | 610 w |
| Number of Settings/Programs | 1 |
Check the listing for details. Hamilton Beach Mini Drip 4 Cup Coffee Maker Pot Machine White Model 788-5. Color: White, Condition: Used. Listed at 16.95 USD. Hamilton Beach Mini Drip 4 Cup Coffee Maker Model 788-5. You never know what you might find.