| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Appliance Capabilities | Blend |
| Power Source | Electric |
| MPN | NA |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Number of Speeds | 2 |
| Capacity | NA |
| Manufacturer Warranty | None |
| Voltage | 120 V |
| Item Height | 6 in |
| Features | Top |
| Cable Length | NA |
| Number of Items | 1 |
| Components Included | Top |
| Finish | Matte |
| Item Width | 6 in |
| Color | Brown |
| Item Diameter | 6 in |
| Material | Plastic |
| Appliance Uses | Fruit |
| Item Depth | 6 in |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Full-Size Food Processor |
| Model | Hamilton Beach Scovill 702-3 |
| Number of Blades | 0 |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Power | Unsure |
| Number of Settings/Programs | 2 |
Check the listing for details. Hamilton Beach Scovill 702-3 Dual Speed Food Processor Replacement Top C2. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 12.00 USD. For your consideration is a Hamilton Beach Scovill 702-3 replacement top. The item is 6 inches in diameter, depth, and height. No cracks, in great condition. Great replacement part. Photos are a big part of the overall description. Please view all photos as part of the condition description. Please use the zoom feature for close-up viewing. If there is an angle or specific photo you would like to see of the item, please ask before purchasing. Item in photos is exact item sent. If you have any questions, please contact me. I will respond as soon as possible. Comes from a smoke free, pet free home. Thank you for looking and your business is appreciated.Please check out my other interesting items in my eBay store: Lins Bins | eBay Stores