| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Appliance Capabilities | Beat |
| Power Source | Electric |
| Custom Bundle | No |
| Color | Silver |
| MPN | 62637 |
| Material | Stainless Steel |
| Food Compatibility | Multifunctional |
| Appliance Uses | Bake |
| Number of Speeds | 6 |
| Brand | Hamilton Beach |
| Type | Handheld Mixer |
| Item Height | 8 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | SoftScrape 6 Speed Hand Mixer with Case |
| Features | BPA-free |
| Cable Length | 60 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Components Included | Beater |
| Number of Items | 5 |
| Item Width | 6 in |
| Power | 100 W |
| Item Weight | 4.25 lbs |
| Number of Settings/Programs | 6 |
Check the listing for details. Hamilton Beach SoftScrape 6 Speed Hand Mixer with Case MODEL: 62637. Color: Silver, Condition: Used. Listed at 30.00 USD. Hamilton Beach SoftScrape 6 Speed Hand Mixer with Case MODEL: 62637.