| Market / application | Professional |
|---|---|
| Product group | Tool/s |
| Set | No |
| Name | Hammer |
| Type | soft face |
| Weight | 275.0 g |
| Length | 300.0 mm |
| Width | 32.0 mm |
| Head | plastic,soft-hard,two-sided |
| Head profile | round |
| Stem | wooden |
| Number of tools | 1.0 pcs |
| EAN code | 4714123799371 |
| Item location / sent from | POLAND |
| Brand | SONIC |
| Manufacturer Part Number | 4822102 |
| Country of Origin | Netherlands |
| EAN | 4714123799371 |
Check the listing for details. Hammer SONIC 4822102. Width: 32.0 mm, Condition: New, Made in Netherlands. Listed at 70.46 USD. Head plastic,soft-hard,two-sided. Head profile round. Weight 275.0 g. SHOCK ABSORBERS. BRAKE PADS & PARTS. LIGHTS & INDICATORS. MIRRORS & PARTS. INTAKE / EXHAUST GASKET.