| Color | Brown |
|---|---|
| Material | Metal |
| MPN | Na |
| Item Length | 8 in |
| California Prop 65 Warning | Na |
| Brand | Handmade |
| Design | Whale |
| Type | Door Knocker |
| Style | Rustic |
| Finish | Textured |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 3.25" |
| Item Weight | 3lb 7oz |
Check the listing for details. Hammered Hand Forged Steel Whale Door Knocker Rustic. Color: Brown, Condition: Used, Made in United States. Listed at 49.42 USD.