| Handle Length (in) | 3.2 in |
|---|---|
| Cleaning Tool Type | Hand and Nail Brush |
| Bristle Material | Poly |
| Recommended Surfaces | Specialty |
| Product Width (in) | 1.4 in |
| Bristle Stiffness | Soft Bristle |
| Commercial/Residential | Commercial,Residential |
| Brand | Branded |
| Bristle Length (in) | 0.7 in |
| Pack Size | 3 |
| Package Quantity | 3 |
| Features | Grip Handle |
| Product Height (in) | 3.2 in |
| Color Family | White |
| Handle Material | Plastic |
| Product Depth (in) | 2.6 in |
| UPC | 705353488313 |
Check the listing for details. Hand and Nail Brush (3-Pack). Condition: New. Listed at 8.24 USD. Use in the kitchen for scrubbing dishes, wiping counters and cleaning appliances or in your bathroom's hard-to-reach places like shower tile and under the toilet rim or even removing pet hair and lint from your clothing.