| Brand | None |
|---|---|
| Material | Wood and PET |
| Type | Ash Bucket |
| Color | Assorted Color |
| Item Height | 1 cm |
| Item Weight | 0.5 kg |
| Item Width | 0.5 in |
| Style | Antique |
| Country of Origin | China |
| Unit Type | fl oz |
| Feature | cleaning brushes |
Check the listing for details. Fireplace Brush Wood Handle Hand Broom Cleaning Tool Duster Brush For Grill Use. Color: Assorted Color, Condition: New, Made in China. Listed at 24.25 USD. The brush can brush and sawdust; it can also be used in daily cleaning, kitchen, bed, sofa, coat,, cabinet,, windowsill, TV screen, computer, keyboard and other fields. - Functional design makes ash storage and furnace cleaning easier.