| Please Note | Delivery from the nearest warehouse in USA |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Material | Aluminum |
| Style | Modern |
| Power Consumption | 10-24W |
| Voltage | 110V |
| Light Color | white |
| Type | Lighting Decor |
| Item Weight | 3.5kg |
| Sensor Type | Light |
| Room | Bedroom, Kitchen, Living Room |
| Power Source | Corded |
| Installation Area | Indoor |
| Features | Wall Mounted |
Check the listing for details. Hand-Carved Wall Lamp Rectangular Alabaster Wall Sconce Light Lighting Fixture. Condition: New. Listed at 109.02 USD. 1 Wall Lamp. Your satis faction is our ultimate goal. Light color: white light. Material: aluminum + cast iron. Weight: 3.5kg. Color:black + yellow.