| Origin | Mainland China |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Cutting width | ≤100mm |
| Packaging weight | 39kg |
| Blade size | 150mm |
| Model | 8116 |
| Certification | CE |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Hand Leather Peeling Machine Leather Thinning Machine Leather Peeling Machine. Condition: New, Made in China. Listed at 1559.13 USD.