| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Unit of Sale | Single Sheet |
| Type | Christmas Tree Tote |
| Shape | 3 1/4" x 3 1/4" |
| Color | Multi-Color |
| Count Number | 18 |
| Model | Handpainted needlepoint canvas 18" mesh |
| Canvas/Weave Type | 18" mesh |
| Pattern Application | Hand Painted Pattern |
Check the listing for details. Hand-painted Needlepoint Canvas, Christmas Tree Tote, 18m, NEW. Color: Multi-Color, Condition: New, Made in United States. Listed at 25.00 USD. 3 1/4" x 3 1/4".