| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Tape Marking Machine |
| Material | Stainless Steel, Galvanized Iron, Rubber, Nylon |
| Color | Black, Blue, Silver |
| Assembly Required | Yes |
| Mount Type | Floor Standing |
| Operation Mode | Hand-push |
| Adjustable Spacing | 4-28cm/1.57-11.02in(When 1cm/0.39in Tape is Used) |
| Applicable Tape Width | Within 14cm/5.51in |
| Applicable Tape Length | ≤50m/164ft |
| Circle Radius | <7m/23ft |
| Large Pipe Diameter | 7cm/2.76in |
| Small Pipe Diameter | 3.5cm/1.38in |
| Product Max. Height | 80cm/31.5in(Adjustable) |
Check the listing for details. Hand-Push Tape Marking Machine Applicator Tape Sticking Machine Lane Marking. Color: Black, Blue, Silver, Condition: New. Listed at 110.50 USD.