| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | rivet gun |
| Color | orange |
| Feature | heavy duty |
| Item Length | 30 in |
| Item Width | 14 in |
| Item Height | 6 in |
| Item Weight | 1.24 lb |
| Default | Default |
Check the listing for details. Hand Riveter Gun Kit Heavy Duty + 200 Rivets, 4 Drill Bits, Case - Metal Work. Color: orange, Condition: New. Listed at 32.92 USD. This manual rivet gun kit lets you swap sizes or clear jams in seconds, keeping your workflow moving. Market Restrictions Amazon.