| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Speed | 45rpm |
| Type | Horizontal |
| Voltage | 220V |
| Model Number | Electric Drawer |
| Weight | 5.5kg |
| Power | 28W |
| Name | Electric Drawer |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. hand-rolled glue cylinder machine shoulder strap cylinder pressure leather machi. Condition: New, Made in China. Listed at 145.49 USD. Power: 28W. Weight: 5.5kg.