| Items Included | Does Not Apply, Video Doorbell |
|---|---|
| Item Length | 5.12 in |
| Smart Home Compatibility | Amazon Alexa |
| Item Height | 1.06 in |
| Manufacturer | TP-Link |
| Features | Does Not Apply, Night Vision |
| Item Width | 1.77 in |
| Smart Home Protocol | Wi-Fi |
| Item Weight | 0.88 lbs |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0840030707339 |
| Brand | TP-Link |
| Type | Intercom |
| Shape | Oval |
| Power Source | Hardwired |
| Model | TP-Link Kasa KD110 |
| Connectivity | Wired |
| MPN | KD110 |
| Suitable For | Home |
Check the listing for details. Kasa TP Link Smart Doorbell KD110 with Micro SD Card. Condition: New, Made in China. Listed at 40.00 USD.