| Brand | KAWADA |
|---|---|
| color | celery |
| material | Polyethylene (PE) |
| part_number | 80-15263K |
| MPN | 80-15263K |
| package_level | unit |
| model_number | 80-15263K |
| batteries_required | false |
| unspsc_code | 60122900 |
| manufacturer | Kawada |
Check the listing for details. Kawada Perler Beads Single Color Celery. Color: celery, Condition: New. Listed at 17.97 USD. United States.