| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money back or replacement (buyer's choice) |
| Brand | KCNC |
| Set Includes | Headset Spacers |
| Part Type | Headset Spacers |
| Compatible Bike Type | Universal |
| Material | Aluminum |
| Thread Size | 1 1/8 in |
| Item Width | 1-1/8" |
| Item Length | 1-1/8" |
| Item Height | 5mm |
| Color | Black |
| Item Weight | 35g |
| Country/Region of Manufacture | Taiwan |
| Manufacturer Warranty | 5 Years |
| Number of Items | 7 |
Check the listing for details. KCNC Solid Road MTB eBike BMX Bicycle Headset Spacers 5mm-Height 7pcs Black. Color: Black, Condition: New. Listed at 19.95 USD. KCNC Solid Road MTB eBike BMX Bicycle Headset Spacers 5mm-Height 7pcs BlackKCNC Solid Road Mountain Bicycle Bike Stem Headset Spacers Material:AL6061-T6 Fully CNCSize: 1-1/8"(28.6mm)Height:5mmColor:Black Weight:approx.35g / 7pcs There are 7pcs spacers in a pack. PaymentDelivery detailsTerms of salesAbout usContact usPayment We only accept payment via Ebay.Delivery details If buyers are in US,it will take 1-10 working days via USPS First Class Mail and 1-3 working days via Priority Mail. If buyers are from other countries,it will usually take 10-28 working days or 1-3 working days via express. Terms of sales Buyers can return items in 30 days since receiving the items as long as keeping it unused and original box.About us We are a trading company and have sufficient stocks to accommodate various product requests. Our goal is to provide the cheapest and best quality products to our buyers. Just come surfing our store and enjoy it!Contact us If you have any question,please just contact us via ebay message.