| Color | KD-6A without footrest |
|---|---|
| Origin | Mainland China |
| Brand | Unbranded |
| Type | Cutting Tools |
| Model | GZ2411B |
| MPN | thermal cutting machine |
| weights | 11kg |
| Model Number | KD-6A/6D |
| Certification | none |
Check the listing for details. KD-6A/6D Small Multifunction Bubble Electric Heating Cutting Machine Board Pearl. Color: KD-6A without footrest, Condition: New. Listed at 319.99 USD. Model: KD - 6D. KD-6D Small Multifunction Bubble Electric Heating Cutting Machine KT Board Pearl Cotton Moving Heating Wire Can Adjusted 0-90°. Quality of silk of electric heat, thermal conductivity is fast, use more quickly.