| Power Source | Manual |
|---|---|
| Color | Blue |
| MPN | BJ210500 |
| Item Length | 36 in |
| Suitable For | Indoor, Outdoor |
| Brand | Blue Jay Keep Me Moving Steerable Folding Knee Scooter |
| Type | 4-Wheeled Scooter |
| Item Height | 42 in |
| Maximum Load Capacity | 300 lb |
| Model | BJ210500 |
| Age Group | Adult, Teen |
| Features | Foldable, Lightweight, Polyurethane foam seat cushions and provides firm support, Suitable for indoor and outdoor use |
| Number of Wheels | 4 |
| Item Weight | 300 lb |
| Item Width | 17 in |
Check the listing for details. Keep Me Moving Steerable Folding Knee Scooter. Color: Blue, Condition: New. Listed at 167.12 USD.