| Country of Origin | United States |
|---|---|
| Size | Medium |
| Custom Bundle | No |
| Color | Yellow |
| Material | Metal, Plastic |
| MPN | 7300Y |
| Year Manufactured | 1994 |
| Item Length | 9 in |
| Suitable For | Money, Valuables |
| Brand | Sentry |
| Lock Type | Combination |
| Type | Key Safe |
| Lock Mechanism | Combination |
| Security Rating | A |
| Item Height | 11 in |
| Features | High Impact Case |
| Item Width | 1.5 in |
| UPC | 049074000172 |
Check the listing for details. Keep Safe By Sentry Portable Lock'r Lock It And Go Club Pool Cable Master Lock. Color: Yellow, Condition: New, Made in United States. Listed at 14.96 USD. New old stock Sealed The Sentry Portable Lock'r Lock It And Go Club Pool Cable Master Lock is a medium-sized, yellow key safe made of plastic and metal. Manufactured in 1994 in the United States, this combination lock features a high impact case and a combination lock mechanism. With a security rating of A, it is suitable for storing money and valuables securely. This convenient and durable key safe is ideal for protecting your belongings while on the go.