| Title | Keine Marke L251 Text Stamp "faxed" |
|---|---|
| Release Date | 11/17/2014 |
| Item Height | 20mm |
| Item Width | 100mm |
| Item Weight | 1000g |
| Brand | Stempel |
| Item Length | 150mm |
| Type | Corporate Seals |
| Dimensions | 15 x 10 x 2 cm; 1 Kilograms |
| MPN | 484386 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 4044589132529 |
Check the listing for details. Keine Marke L251 Text Stamp "faxed". Condition: New, Made in UK. Listed at 19.11 USD. Title: Keine Marke L251 Text Stamp "faxed". Text stamp "Faxed". Type: Corporate Seals. Release Date: 11/17/2014. Item Height: 20mm. Item Width: 100mm.