| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Keith |
| MPN | Does Not Apply |
| Type | Cutting Board |
| Material | Titanium |
| Features | Easy to Clean |
| Sport/Activity | Camping |
| Color | Titanium |
| Shape | Rectangle |
| Item Length | 25cm |
| Item Width | 15cm |
| Item Height | 1.2mm |
| Item Weight | 199g |
| Country/Region of Manufacture | China |
Check the listing for details. Keith Rectangle Titanium Cutting Board Mildew proof Fruit Chopping Board Plate. Color: Titanium, Condition: New. Listed at 32.95 USD. Material:Pure Titanium S:Mi8711 Size:150x250x1.2mm Weight:199g Package list:1* cutting boardKeith Rectangle Titanium Cutting Board Mildew proof Fruit Chopping Board PlateDescription Material:Pure Titanium S:Mi8711 Size:150x250x1.2mm Weight:199g Package list:1* cutting boardPaymentDelivery detailsContact usPayment We support a variety of payment methods.If you have any problems about payment, please contact us via ebay message. Delivery details Please kindly note that the combined shipping is not provided because the shipping fee is calculated by weight. Also, the each additional item means exactly the the same color and size. It takes about 7-20 working days to US and UK via SpeedPAK; It takes about 10-30 working days to other countries. The totally amount ≥$20 will with a tracking number. In rare case,it may takes up to 40 days.It depends on your location and local postal service. In addition,transit time may be a little delayed because of the bad weather and customs inspection or holiday season. If you do not receive your item within 50 working days since payment finished, please contact us immediately for further assistance.Contact us We strive for 100% customer satisfaction and positive rating 5-star☆☆☆☆☆! If you have any questions, please feel free to contact us . We will reply your email as soon as possible. If you are not satisfied with your purchase,please contact us before leave a bad feedback.We will help to solve any issue for you. ★(Normally )Customer Servicer Working Time (Beijing GMT+8 Time Zone)❤️ Monday-Friday Saturday Sunday 8.00am-6.00pm 8.00am-6.00pm Day offBrandKeithMPNDoes Not ApplyTypeCutting BoardMaterialTitaniumFeaturesEasy to Clean, LightweightSport/ActivityCampingColorTitaniumShapeRectangleItem Length25cmItem Width15cmItem Height1.2mmItem Weight199gCountry/Region of ManufactureChina