| Cable Length | 3 m |
|---|---|
| Type | XLR extension cable |
| Cable Cross-sectional Area | 12 AWG |
| Features | Round Cable |
| Package | No |
| Unit Of Measure | m |
| Length | 3 m |
| Manufacturer Warranty | 2 Years |
| High | 10 mm |
| Brand | KENFORD |
| Color | Black |
| EAN | 4250019111723 |
| Country of Origin | China |
| Connection Split/Duplication | None (1:1) |
| Connector A | XLR plug 3-pin |
| Connector B | XLR socket 3-pin |
| number of units | 1 |
Check the listing for details. KENFORD XLR Extension Plug/Jack 3 m Extension Cable. Color: Black, Condition: New, Made in China. Listed at 10.70 USD.