| Brand | Kensington |
|---|---|
| Voltage Compatibility | 120 V |
| Type | Surge Protector |
| Surge Energy Capacity | 330V |
| Model | Masterpiece |
| Cable Length | About 84" inches |
| MPN | 62104 |
| Max. Input Current | 15 A |
| Country of Origin | China |
| Outlets | 6 |
Check the listing for details. Kensington Masterpiece Home Office Plus Surge Protector Console Model:62105. Condition: Used, Made in China. Listed at 9.99 USD. In good functional condition - all ports work, indicator light for Aux 1 doesn't turn on, but the port does work. In fair cosmetic condition (see photos)